Zakázková výroba

Jsme schopni Vám vybavit dům od předsíně až po kuchyň. Naše další realizace a reference najdete na našem druhém webu Truhlářství Novákovi.

www.truhlarstvinovakovi.cz ~ kontakt info@truhlarstvinovakovi.cz

Realizujeme výrobu na zakázku včetně pergol a zahradních altánů v Praze, středních Čechách a okolí. Najdete zde několik našich již realizovaných prací. Můžete se tak inspirovat, ale rádi Vám vyjdeme vstříc s jakoukoliv Vaší představou. Stačí se nám ozvat nebo zaslat poptávku na e-mail

Dbáme na individuální přístup a co nejkratší dobu dodání.

Skříně

Chybí vám doma úložný prostor? Vestavná skříň je ideálním řešením. Zaplníte tak nevyužité místo u vás doma a získáte spoustu úložného prostoru. Vestavnou skříň lze vyrobit z různých materiálů a barev, přesně tak aby zapadla do Vašeho interiéru a celý celek působil přirozeně.

 

Pro inspiraci se podívejte na naše dřívější realizace, ale samozřejmě vše přizpůsobíme Vaší představě a prostoru u vás doma.

 

Kuchyně

Vaši kuchyň rádi vytvoříme přímo podle Vašich požadavků. Stačí nám zaslat představu a my Vám zašleme předběžnou cenovou nabídku. Kuchyně vyrábíme převážně z lamina a vzorníky Vám rádi dovezeme ukázat až k Vám domů.

 

Ložnice

Pro klidný spánek je nejdůležitější kvalitní postel, která by měla být pohodlná a zároveň ladit s Vaší ložnicí. Rádi Vám vyrobíme nábytek na míru s dopravou a montáží zdarma, stačí nám zaslat Vaše požadavky.

 

Pergoly

Pergolu oceníte v létě jako ideální variantu zastínění vašeho venkovního posezení. Zároveň mají i nenahraditelnou funkci jako zastřešení parkovacího místa. Na léto v Čechách, které strávíme na našich zahrádkách, je to ideální řešení.

Podívejte se na několik našich realizací, avšak jsme schopni zhotovit pergolu přesně podle vašich představ - zašlete nám např. inspiraci, kterou jste našli na internetu.

4 položek celkem
Zpět do obchodu