Vážení zákazníci, prodejna pro osobní odběr je již otevřena dle standardní otevírací doby. Dbejte však prosím všech hygienických opatření. Děkujeme za pochopení.

Zakázková výroba

Jsme schopni Vám vybavit dům od předsíně až po kuchyň. Realizujeme výrobu na zakázku včetně pergol a zahradních altánů v Praze, středních Čechách a okolí. Najdete zde několik našich již realizovaných prací. Můžete se tak inspirovat, ale rádi Vám vyjdeme vstříc s jakokoliv Vaší představou. Stačí se nám ozvat nebo zaslat poptávku na e-mail

Dbáme na individuální přístup a co nejkratší dobu dodání.

Skříně

Chybí vám doma úložný prostor? Vestavná skříň je ideálním řešením. Zaplníte tak nevyužité místo u vás doma a získáte spoustu úložného prostoru. Vestavnou skříň lze vyrobit z různých materiálů a barev, přesně tak aby zapadla do Vašeho interiéru a celý celek působil přirozeně.

 

Pro inspiraci se podívejte na naše dřívější realizace, ale samozřejmě vše přizpůsobíme Vaší představě a prostoru u vás doma.

 

Kuchyně

Vaši kuchyň rádi vytvoříme přímo podle Vašich požadavků. Stačí nám zaslat představu a my Vám zašleme předběžnou cenovou nabídku. Kuchyně vyrábíme převážně z lamina a vzorníky Vám rádi dovezeme ukázat až k Vám domů.

 

Ložnice

Pro klidný spánek je nejdůležitější kvalitní postel, která by měla být pohodlná a zároveň ladit s Vaší ložnicí. Rádi Vám vyrobíme nábytek na míru s dopravou a montáží zdarma, stačí nám zaslat Vaše požadavky.

 

Pergoly

Pergolu oceníte v létě jako ideální variantu zastínění vašeho venkovního posezení. Zároveň mají i nenahraditelnou funkci jako zastřešení parkovacího místa. Na léto v Čechách, které strávíme na našich zahrádkách, je to ideální řešení.

Podívejte se na několik našich realizací, avšak jsme schopni zhotovit pergolu přesně podle vašich představ - zašlete nám např. inspiraci, kterou jste našli na internetu.

4 položek celkem